امروز : جمعه, ۰۱. تیر ۱۳۹۷
كتابخانه
سه مزار براي يك شهيد PDF چاپ نامه الکترونیک

اين مجموعه نگاهي دارد به زندگي روحاني شهيد ، حجت الاسلام والمسلمين محمد حسن شريف طبع ، معروف به شريف قنوتي ، يكي از فرماندهان شجاع مقاومت 35 روزه ي خرمشهر كه اولين روحاني شهيد جبهه هاي حق عليه باطل است .

 
شكوه مقاومت PDF چاپ نامه الکترونیک

 

نويسنده : بيژ‍ن كياني

 

تصوير گر : عباس فلاحتي

 

ناشر : موسسه فرهنگي پيام آزادگان

 

بازسازي صحنه هاي اسارت و جلوه هايي از زندگي روزمره­ي آزادگان در زندان ، كاري است كه نقاش آزاده ، عباس فلاحتي كه خود ساليان طولاني ، رنج شكنجه و زندان را تجربه كرده است به سفارش موسسه­ي فرهنگي پيام آزادگان انجام داده است .

 
خنده بر زنجير PDF چاپ نامه الکترونیک

( گزيده خاطرات طنز آزادگان  در دوران اسارت )

 

نويسنده : بيژ‍ن كياني

 

ناشر : موسسه فرهنگي پيام آزادگان

 

كتاب خنده بر زنجير شامل خاطرات طنزي است كه آزادگان از دوران مقاومت خود در زندان هاي صدام بيان كرده اند و در حقيقت گوياي سرزندگي و نشاط آنان در آن شرايط دشوار مي باشد .

 
پيك رهايي PDF چاپ نامه الکترونیک

 

 

نويسنده : بيژ‍ن كياني( ديوان شعر نورالله عظيم زاده آراني )

ناشر : موسسه فرهنگي پيام آزادگان

آقاي نورالله عظيم زاده آراني متخلص به (صادق) ... راهي جبهه هاي جنوب گرديد و در عمليات رمضان شركت كرد و پس از مجروحيت به دست نيروهاي بعثي گرفتار شد .وي در دوران اسارت در زمينه شعر  خدمات ارزنده اي به هم بندان خود كرد و بخصوص با سرودن اشعار طنز روحيه بخش آن جمع محنت كشيده بود . ايشان اولين كسي بود كه در اردوگاه موصل 2 سرودن  شعر را آغاز كرد و ...

 
بشنو از ني PDF چاپ نامه الکترونیک

نويسنده: بيژن كياني

ناشر : موسسه فرهنگي پيام آزادگان

در تمام دوران مقاومت آزادگان سرافراز ، دشمن تلاش زيادي كرد تا پيوند امام خميني (ره) و آزادگان را قطع كند.شناخت عميق شخصيت امام و عشق پايدار اين عزيزان به آن حضرت ، دشمن را درراه رسيدن به هدفش ناكام كرد .

بشنو از ني ، حكايت از پيوند مستحكم ميان آزادگان و امام راحل دارد .

 

 
مطالب بیشتر...
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 17