امروز : يكشنبه, ۲۶. خرداد ۱۳۹۸
حقوق بشر آمریکایی مظلومان را تروریست می‌خواند/ از وحدت استکبار و صهیونیسم هراس نداریم PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط موسسه پیام آزادگان خوزستان   
شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۴

به سایت موسسه پیام آزادگان خوزستان خوش آمدید

 
الله
 

آیت‌الله جزایری:

حقوق بشر آمریکایی مظلومان را تروریست می‌خواند/ از وحدت استکبار و صهیونیسم هراس نداریمنماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان گفت: حقوق بشر آمریکایی مظلومان را تروریست می‌خواند و واقعا باید ننگ فرستاد بر این حقوق بشر که با این مظلومان این‌گونه برخورد می‌کند؛ حقوق بشری که وارونه شده است.
آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با تجلیل از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: حضور پرشور در عید سعید فطر و دادن زکات ضربه کارساز دیگری را بر پیکره دشمنان وارد خواهد کرد.


وی با اشاره به سالروز شهادت سرنشینان هواپیمای ایرانی به‌وسیله حمله آمریکایی‌ها افزود: این اقدام یک حرکت و جنایت آشکار بود که برای همیشه در ذهن مردم ایران باقی خواهد ماند و آمریکایی‌ها تاکنون هیچ معذرت‌خواهی در این‌باره نکرده‌اند.


نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه به دلیل این اقدامات آمریکایی‌ها آنها را ناقض حقوق بشر می‌دانیم، گفت: بلوکه کردن و دستبرد به دارایی‌های کشور به بهانه‌های مختلف از دیگر جنایات و خیانت‌های این کشور علیه ما بوده است.


موسوی جزایری با اشاره به جنایت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد: این کشورها با وجود حمله به فلسطینیان باز هم آنها را تروریست می‌خوانند و این مردم را آواره کرده‌اند.


وی با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی مظلومان را تروریست می‌خواند، تصریح کرد: واقعا باید ننگ فرستاد بر این حقوق بشر که با این مظلومان این‌گونه برخورد می‌کند؛ حقوق بشری که وارونه شده است.


موسوی جزایری با اشاره به شهادت آیت‌الله صدوقی عنوان کرد: وی یکی از یاران امام خمینی(ره)بود که به خوزستان نیز عنایت زیادی داشت.


وی با اشاره به اینکه روز قدس روز وحدت میان مسلمانان است، اضافه کرد: این روز روزی است که مردم مسلمان با وحدت باید بر سر ظلم و رژیم صهیونیستی فریاد بکشند و آنها را به قعر جهنم سقوط دهند.


موسوی جزایری ادامه داد: امروز در عراق تروریست‌های بین‌المللی حضور پیدا کرده‌اند و از سوی دیگر داعش که دست پرورده وهابیت و مورد حمایت رژیم آل‌سعود است و طرح‌های آمریکایی و اسرائیلی را به اجرا می‌رساند.


وی با تأکید بر اینکه در کنار مردم مظلوم خواهیم بود گفت: هیچ‌گاه از وحدت بین استکبار و صهیونیسم هراس نداریم و به عنوان جبهه مقابل کفر پیروز می‌شویم.


امام جمعه اهواز تصریح کرد: هیچ وقت فکر نکنید که جنایت‌های رژیم صهیونیستی در منطقه پایان یافته، زیرا جنایات آل‌سعود و آل‌خلیفه در منطقه این وقایع را تحت شعاع و تأثیر خود قرار داده است.
انتهای خبر/ش


 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید