امروز : سه شنبه, ۲۱. مرداد ۱۳۹۹
القاعده در یمن با داعش بیعت و علیه عربستان اعلام جنگ PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۲القاعده در یمن با داعش بیعت و علیه عربستان اعلام جنگ کردگروهک تروریستی القاعده در یمن با خلیفه خود خوانده داعش بیعت کرد و علیه عربستان اعلام جنگ کرد.به گزارش واحد اطلاع رسانی موسسه فرهنگی پیام آزادگان خوزستان به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری فارس، گروهک تروریستی القاعده شاخه یمن با «ابوبکر البغدادی» خلیفه خود خوانده داعش بیعت کرد.


القاعده یمن با انتشار ویدیویی در پایگاه یوتیوب با داعش بیعت کرد و اعلام کرد که از سرکرده این گروهک تروریستی اطاعت خواهد کرد.

القاعده یمن همچنین مسلمانان جهان را به بیعت با داعش دعوت کرد و اعلام کرد افرادی  که«ارتش» بغدادی خوانده می‌شوند در عربستان و یمن حضور دارند.

این گروهک تروریستی همچنین مقامات عربستان سعودی را به حمله به نیروهای امنیتی و نهادهای دولتی این کشور تهدید کرد و مدعی شد که نبرد آنها تلاش برای حمایت از مسلمانان است.

روز گذشته گروه انصار بیت المقدس نیز که در فهرست گروه‌های تروریستی مصر قرار داشت با داعش بیعت کرد.

پیشتر و در واکنش به حادثه تروریستی الاحساء در عربستان که عزاداران حسینی در شب عاشورا را هدف قرار داده بود، سخنگوی وزارت کشور عربستان اعلام کرد که باند تروریستی الاحساء با خارج از کشور ارتباط داشته و به دنبال هدف قرار دادن نهادهای دولتی عربستان نیز بوده‌اند.


«« مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان خوزستان»»


 

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۲
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید