امروز : سه شنبه, ۲۱. مرداد ۱۳۹۹
بودجه ۹۴ مطابق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در مجلس بررسی خواهد شد PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط موسسه پیام آزادگان خوزستان   
يكشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۲

فتحی‌پور در گفت‌وگو با تسنیم:


بودجه ۹۴ مطابق سیاست‌های اقتصاد

مقاومتی در مجلس بررسی خواهد شد


به گزارش واحد اطلاع رسانی موسسه فرهنگی پیام آزادگان خوزستان به نقل از خبرگزاری تسنیم:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بودجه ۹۴ مطابق سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی در مجلس بررسی و تصویب خواهد شد.

ارسلان فتحی‌پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با بیان اینکه، مهمترین مطالبه کمیسیون اقتصادی از دولت در بحث بودجه94 تحقق اقتصاد مقاومتی است، تصریح کرد: در بررسی بودجه اقتصاد مقاومتی باید اولویت اول قلمداد شود.

وی با بیان اینکه، واردات بی‌رویه به کشور با اقتصاد مقاومتی تغایر دارد، افزود: مجلس و دولت باید در بررسی بودجه 94 بیشترین سهم را به تولید ملی و تولیدکنندگان بدهند و حمایت از تولید را در دستور کار خود قرار دهند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه، بودجه 94 مطابق سیاست‌های کلان اقتصاد مقاومتی در مجلس بررسی و تصویب خواهد شد، افزود: با توجه به شرایطی که در کشور داریم، اساسی ترین اقدام برای مقابله با تهدیدات اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که تحقق‌ این سیاست‌ها در بودجه سالیانه می‌تواند اثر مهمی داشته باشد.

فتحی‌پور گفت: امیدواریم در لایحه بودجه94 که قرار است رئیس‌جمهور فردا تقدیم مجلس کند، دولت محترم توجه لازم را به سیاست‌های اصل 44 و همچنین اقتصاد مقاومتی لحاظ کرده باشد.

انتهای پیام/«« مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان خوزستان»»


آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۰
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید