امروز : دوشنبه, ۰۱. بهمن ۱۳۹۷
سیاست سازش با رژیم صهیونیستی شکست خورد PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط موسسه پیام آزادگان خوزستان   
شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۲


حمایت از گروه‌های مقاومت سبب افزایش اقتدار و امنیت ایران شد/ سیاست سازش با رژیم صهیونیستی شکست خورد

عضو مجلس خبرگان رهبری حمایت ایران از گروه‌های مقاومت را موجب افزایش ضریب امنیتی و اقتدار ایران دانست و گفت: حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه علاوه بر پاسداشت آرمان‌های امام در حمایت از مستضعفان، موجب افزایش امنیت مرزهای ایران است.

آیت الله کعبی در سخنرانی راهپیمایی روز قدس در اهواز، اظهار کرد: روز قدس، روز تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی (ره) در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مستضعفان جهان است.

وی افزود: روز قدس، روز تبری از استکبار و صهیونیسم جهانی است و تنها به فلسطینی‌ها تعلق ندارد بلکه روز اسلام است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با تمجید از مقاومت مردم فلسطین، عنوان کرد: سیاست سازش با اسرائیل شکست خورد. در جنگ غزه موشک‌های ساخت ایران توسط مقاومت فلسطین، تل‌آویو را هدف قرار داد و موجب رعب و وحشت صهیونیست‌ها شد.

وی با بیان اینکه اسرائیل برای ایجاد کمربند امنیتی داعش، نصره و گروه‌های تروریستی دیگر را در سوریه حمایت می‌کند، گفت: این گروه‌های تروریستی پس از ۷ سال جنگ سخت شکست خوردند و موجب خشم اسرائیل و آمریکا و متحدان‌شان شده است.

کعبی با اشاره به توازن قوا و توان بازدارنده محور مقاومت، بیان کرد: نیروی قدس برای آزادی قدس تشکیل شده و این گروه و حزب الله لبنان، قدرت‌مند تر از هر زمان دیگری هستند. در جنگ بعدی همه گرو‌ه‌های مقاومت در کنار حزب الله علیه اسرائیل خواهند جنگید و به یاری خدا این غده سرطانی را شکست خواهند دید.

وی با اشاره به قدرت یافتن جریان‌ ضد آمریکایی و مقاومت در کشورهای منطقه، اظهار کرد: فصل مشترک انتخابات‌های اخیر لبنان و عراق، پیروزی امریکاستیزی و فسادستیزی است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: گفتمان مقاومت گفتمان پیشرفت و اقتصاد مقاومتی و مبارزه با اشرافیت سیاسی و فساد اقتصادی است.

وی با بیان اینکه چهره منافقانه کشورهایی که روابط دوستانه پنهانی با اسرائیل داشتند آشکار شده است، گفت: صف دوستان از دشمنان اسرائیل جدا شده و آل سعود، آل خلیفه در بحرین و آل نهیان در امارات سرنوشت خود را به بقای رژیم صهیونیستی قرار داده‌اند.

کعبی افزود: به لطف الهی سقوط آل سعود و شکست آنها در برابر رزمندگان انصارالله یمن، مقدمه ازادی قدس خواهد بود.

وی با اشاره به آغاز انتفاضه حق بازگشت از غزه، گفت: این حرکت همزمان با هفتادمین سال اشغال فلسطین شدت گرفته و این راهپیمایی‌های خونین صدها شهید و هزاران مجروح در پی داشت.

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: غزه ۱۲ سال است که در محاصره رژیم صهیونیستی است و هدف اسراییل نیز از این محاصره فشار بر مقاومت و مردم فلسطین برای تسلیم است.

وی در رابطه با موضوع معامله بزرگ قرن، گفت: منظور آنها از معامله قرن، انضمام رسمی جولان سوریه و کرانه باختری به رژیم صهیونیستی و تشکیل دولت فلسطینی در غزه و صحرای سینا مصر است و افتتاح سفارت آمریکا در قدس مقدمه این طرح بود که با مخالفت مردم فلسطین مواجه شد.

کعبی بیان کرد: رسمیت بخشیدن به قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی آمریکا، تبلیغات روانی و برای روحیه دادن به اسرائیل است اما درحقیقت نشانه استیصال آنان است و قدس پایتخت ابدی فلسطین خواهد بود.

وی حمایت ایران از گروه‌های مقاومت را موجب افزایش ضریب امنیتی و اقتدار ایران دانست و عنوان کرد: حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه علاوه بر پاسداشت آرمان‌های امام در حمایت از مستضعفان، موجب  افزایش امنیت مرزهای ایران است.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان افزود: تجربه برجام نشان داد که برای حل مشکلات کشور باید به توان خود متکی باشیم و چشم داشتن به برجام و مانند آن اشتباه است.

وی گفت: الگوی رفتاری امام و رهبر انقلاب برای همه مسئولان و همه احاد ملت راه‌گشا است. لذا موضع انقلابی، عقلانیت، میدان دادن به جوانان، بصیرت و شناخت تقویت وحدت و همبستگی و پرهیز از تفرقه قومی و تحریک احساسات، در حال حاضر نیاز کشور است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید